Zaproszenie na Wirtualne dni otwarte VII Liceum Ogólnokształcącego

Szanowni Państwo,

W związku z pandemią koronawirusa, większość dni otwartych w szkołach się nie odbędzie.
Dlatego VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie organizuje 7 Dni z Siódemką, czyli tydzień, dzięki któremu uczniowie ósmych klas dowiedzą się sporo o VII Liceum.
Już niedługo zostaną postawieni przed decyzją, gdzie chcą się dalej uczyć, dlatego nasza szkoła wychodzi do uczniów z propozycją WIRTUALNYCH DNI OTWARTYCH.

Samorząd Uczniowski z całego serca pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych kandydatów na 7 Dni z Siódemką. Jest to tydzień, który poświęcimy na przybliżenie uczniom atmosfery Siódemki. Rozpoczynamy relacją na żywo, 30 marca o godzinie 18.00, na Instagramie. Drugiego dnia odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Prima aprilis to dzień poświęcony na zapoznanie kandydatów z profilami klas. Przez dwa kolejne dni będziemy opowiadać o wszelkich aktywnościach pozalekcyjnych, a ostatniego dnia podsumujemy cały tydzień.
INSTAGRAM: @nalkowska_viilo

Zamieszczamy link do naszego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/207365887255530/

Uprzejmie prosimy o udostępnienie zaproszenia uczniom.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego VII Liceum Ogólnokształcącego:

Anna Wojtyczka – wiceprzewodnicząca VII Liceum Ogólnokształacącego