Ślubowanie klas pierwszych.

14 października w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści gotowi, odświętnie ubrani w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych Gości i Rodziców przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy prezentacja zabaw paluszkowych oraz umiejętność odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. Po zakończonej prezentacji zaproszeni goście zgodnie potwierdzili, iż wszystkie dzieci wspaniale zdały „egzamin pierwszoklasisty”. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Jolanta Ścieszka kolorowym ołówkiem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 21 w Krakowie. Dowodem były akty pasowania na ucznia wręczone dzieciom przez wychowawców.