Pierwsze kroki na śniegu

W imieniu uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 21 w Krakowie składamy serdeczne podziękowania organizatorom akcji Pierwsze kroki na śniegu. Dziękujemy firmie Jordan za punktualność, uczciwość i solidność wykonywanych przewozów. Dziękujemy instruktorom za cierpliwość i zaangażowanie w czasie pracy z uczniami naszej szkoły. Dziękujemy za sprawną obsługę w wypożyczalni sprzętu. Dziękujemy także za pyszną herbatę i sprawną realizację zamawianych w barze frykasów, możliwość przechowywanie sprzętu dzieci i poszukiwania zaginionych części garderoby.

Dziękujemy Panu Jakubowi Papierzowi za dostępność i wyjaśnianie wszystkich wątpliwości.
Dziękujemy Urzędowi Miasta Krakowa za najlepszy na świecie program dla uczniów, który uczy nas pokonywania słabości, wytrwałości i pozwala uwierzyć w swoje możliwości!