Pierwsze Kroki na Śniegu

Szanowni Państwo,

Program Pierwsze Kroki na Śniegu rusza 18 marca. Będziemy jeździć cały tydzień od 18 do 22 marca, o ile pozwolą na to warunki pogodowe. Brak śniegu w Krakowie nie oznacza braku śniegu na stoku w Sieprawiu, gdzie będziemy jeździć.

1. Proszę zabrać kanapki.  Na miejscu jest bar, w którym można sobie kupić coś ciepłego do jedzenia.
  2. W tych dniach dzieci nie mają zajęć lekcyjnych, ale powstałe zaległości powinny uzupełnić.
  3. W programie wezmą udział pierwsze 43 osoby, które oddadzą podpisane karty zgłoszenia. Karty otrzymały dzieci w szkole w środę (13.02.)

-zbiórka będzie każdego dnia o godzinie 10.00 na boisku szkolnym.  Tramwajem dojeżdżamy pod KSOS (Al. Powstania Warszawskiego 6)

-wyjazd autokarem spod KSOS-u godzina 10.45

-zajęcia na stoku 12.00 – 13.30.

– powrót pod KSOS godzina 14.45, Spod KSOS-u wracamy do szkoły tramwajem. (ok. godziny 15.10)

1. Podczas zajęć obowiązuje strój, odpowiadający charakterowi zajęć i warunkom atmosferycznym. W przypadku, gdy dziecko nie posiada spodni typowo narciarskich, ważne jest zabranie drugiej pary do przebrania w razie ich przemoczenia. Każdy uczestnik jest zobowiązany do noszenia w czasie jazdy na stoku kasku ochronnego.

Organizator zapewnia dla każdego uczestnika programu: transport, karnety na wyciągi, wypożyczenie sprzętu narciarskiego wraz z kaskiem, instruktorów oraz ciepłą herbatę po zakończeniu zajęć.

Organizator planuje dla dzieci uczestniczących w Programie dodatkowe ubezpieczenie NNW SPORT.

Przejazdy na stok narciarski, na którym będą prowadzone zajęcia w ramach programu, będą się rozpoczynać i kończyć pod Krakowskim Szkolnym Ośrodkiem Sportowym od strony Al. Powstania Warszawskiego 6.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godzin odjazdu/przyjazdu autokaru związanej z prawidłową realizacją programu. O wszelkich ewentualnych zmianach zostaną powiadomione zainteresowane szkoły.

regulamin programu

Pozdrawiam Anna Wojdacka – koordynator