Nasze osiągnięcia

 

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018:

Żaczek – 2 klasa: Galon Julia – wyróżnienie

Maluch- 3 klasa: Szczęsna Olga, Mleczko Jan – wyróżnienie

Maluch – 4 klasa: Korniak Anna, Mistur Milena, Piotrowska Gabriela – wyróżnienie

Beniamin – 5 klasa: Stanek Magdalena, Socha Bruno – wyróżnienie

Kadet – 7 klasa: Socha Oskar, Dziurzyński Mateusz, Janczur Mateusz, Zdebski Krzysztof, Korniak Paweł – wyróżnienie

Dyplom dla SP21 za zajęcie 2 miejsca w Turnieju Piłki Nożnej Rady Dzielnicy Prądnik Biały 9 czerwca 2018.

Dyplom dla SP 21 za zajęcie 1 miejsca w Paradzie Szkolnych Patronów. Uczestnicy Parady: Matylda Michór, Kinga Rajtar, Iga Markuc, Liwia Nowosiad, Jakub Domagała, Joachim Hanarz, Anna Miłobędzka, Stanisław Pudełko, Mateusz Rokita. 

Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 1 miejsca w Rowerowych Zawodach Kubuś Cup 10 czerwca 2018.

Dyplom dla Tomka Rojka za zajęcie 1 miejsca w Rowerowych Zawodach o Puchar Kubusia Puchatka 10 czerwca 2018.

Dyplom dla SP21 za zajęcie IX miejsca w klasyfikacji generalnej XI Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym 2018 w kategorii Szkoły

23 maja 2018 Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 1 miejsca w klasyfikacji końcowej V edycji Ligi Szkół Krakowskich

Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie IV miejsca w klasyfikacji generalnej XI Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym 2018 w kategorii Junior D

Serdecznie gratulujemy Małgosi Hajduk i Ani Hajduk, które zostały laureatkami konkursu fotograficzno-literackiego „Tajemnicze oblicza Małopolski. W ułamku sekundy” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza. Życzymy dalszych sukcesów 🙂

W dniu 15 maja 2018 roku zostały ogłoszone wyniki tegorocznej XI Edycji Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Brało w nim udział 29 uczniów naszej szkoły: 3 uczniów z klas 1, 25 uczniów z klas 3 i 1 uczeń z klasy 4.

Ogromne gratulacje składamy szczególnie pierwszakom, ponieważ wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody:

nagrodę głównąIgnacy Wilk kl.1 b

nagrody – Jakub Cabała kl.1b

Tomasz Rojek kl.1b

W klasach trzecich nagrody i wyróżnienia zdobyli:

nagroda – Milena Dziedzina kl.3 b

wyróżnienia: Maja Kaźmierczak kl.3b

Michał Przybyłka kl. 3 c

Olga Szczęsna kl.3 b

Kacper Wojtaszczyk kl.3 a

Kacper Janiczek – 3 miejsce, Igor Rajtar – 2 miejsce, Kamil Skrzypek – 1 miejsce  w konkursie czytelniczym Plastusiowy Pamiętnik

Rojek Tomasz – 2 miejsce w XXII Mistrzostwach Małopolski w kolarstwie górskim Family Cup 2018 kategoria A/M 

Mateusz Dziurzyński – kl. VIIa – finalista Małopolskiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

Piotr Szymański – kl. VIIa – finalista Małopolskiego Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

Mateusz Dziurzyński – kl. VIIa – wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny

Wiktor Bryła – kl. IVb – II miejsce w rejonowym konkursie „Mój las” organizowanym przez LOP

Dyplom dla Oskara Sochy, Bruna Sochy, Weroniki Basiagi, Wiktorii Bartkowiak, Krzysztofa Zdebskiego, Mateusza Janczura, Mateusza Dziurzyńskiego, Piotra Szymańskiego za reprezentowanie SP21 w IX Małopolskich Mistrzostwach w Łamigłówkach Logicznych organizowanych Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki w Zespole Szkół Elektrycznych nr 2 w Krakowie.

Dyplom dla Mai Dorny i Zuzanny Pieróg za udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej „Od Kochanowskiego do Moczulskiego” kwiecień 2018

Szymon Rojek – Dyplom za zajęcie IV miejsca w maratonie rowerów górskich, kategoria family.

Konkurs wiedzy o Krakowie KRAKUSEK – Olga Szczęsna – wyróżnienie 2 stopnia, Michał Przybyłka – wyróżnienie 1 stopnia.

FIZYKON – II edycja Naukowego Festiwalu Fizyki organizowanego przez V LO – reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce, w Turnieju Logicznym – I miejsce zajęła Zuzanna Kryus z kl. VIa, a II miejsce należało do Mateusza Dziurzyńskiego z kl. VIIa

11 XII, III miejsce w Indywidualnych Zawodach Strzelniczych zajął Mateusz Dziurzyński z kl. VIIa.

Milena Dziedzina i Zuzanna Cieślik 1 miejsce, Olga Szczęsna 2 miejsce, Piotr  Kwieciński 3 miejsce, Daniel Paradiso 3 miejsce w  Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Filię nr 20 Biblioteki Kraków

Tomasz Rojek – 3 miejsce Szymon Rojek – 5 miejsce w zawodach narciarskich w Slalomie Gigancie – 7 Puchar Reksia 18 marca 2018

Dziadzio Antoni – 15 miejsce w kategorii F7A/M w Mistrzostwach Aeroklubu Kraowskiego Modeli balonów na ogrzane powietrze. 18 marca 2018

Maciej Skraba – 1 miejsce w Pucharze Polski Family Cup 2018 kategoria C/M w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie 10 marca 2018

Z okazji Dnia Patrona w szkole odbyły się konkurs wiedzy i konkursy plastyczne. Klasy 4 i 5 wykonywały insygnia władzy królewskiej, a klasy 6 i 7 rysowały sceny historyczne związane z postacią Władysława Jagiełły.

Konkurs wiedzy:

Klasy 1-3:

1 miejsce: Przepiórka Mateusz 1b, Cabała Jakub 1b, Dziubyna Aleksandra 1b

2 miejsce: Szczęsna Olga 3b,

3 miejsce: Harłoza Sebastian 1b, Gałan Julia 2b, Jemioła Zofia 2b

Klasy 4-5:

zespół klasy IVc w składzie: Anna Korniak Lena Barnaś Jakub Liszka

Klasy 6-7:

zespół klasy VII b w składzie: Paweł Korniak, Kacper Barnaś, Mateusz Janczur

gratulujemy!

 

KONKURS  DLA KLAS 1 – 3  ILUSTRACJE DO LEGEND O JAGIELLE  I JADWIDZE

I MIEJSCEMichał Przybyłka 3c

Jagoda Stanek 3c

II MIEJSCEMilena Michór 1b

Tomasz Rojek 1b

III MIEJSCEKatarzyna Skoczek 2b

Zofia Jamioła 2b

KONKURS  DLA KLAS 4 – 5  INSYGNIA  KRÓLEWSKIE

I MIEJSCEMilena Okrzesik 5c

Amelia Kucińska 4a

II MIEJSCESzymon Rojek 4c

Wiktor Bryła 4b

III MIEJSCEMatylda Michór 5a

Oliwia Ciaputa 4b

WYRÓŻNIENIA

Marios Mouriadis 4c Iga Habrat 4c Jakub Tokarczyk 4a Michał Dziurzyński 4b Wojciech Kurzyński 4c

KONKURS  DLA KLAS 6 – 7  SCENY HISTORYCZNE ZWIĄZANE Z JAGIEŁŁĄ

WYRÓŻNIENIA

Maksymilian Klita 6b Weronika Marchewka 7c Katarzyna Budzyn 7c Magdalena Gądek 7c Wiktoria Bartkowiak 7c

Grodzisk Mazowiecki 2018 Szymon Zawadziński otrzymuje dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg.

07.03.2018 Dyplom dla Mateusza Przepiórki za zajęcie 1 miejsca, Mileny Michór i Mikołaja Różyckiego  za zajęcie 2 miejsca oraz dla Tomasza Rojka za zajęcie 3 miejsca, w konkursie czytelniczym Pierwszaki z kosmosu.

Certyfikat potwierdzający udział Sp21 w ogólnopolskim programie Śniadanie Daje Moc.

Suche Ski 04.02.2018 r Dyplom dla Tomasza Rojka za 1 miejsce w 2 grupie w XXX  Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym Elbrus Cup 2018

5 lutego 2018 r Dyplom dla drużyny SP21: Zofia Mita, Oliwia Cupiał i Julia Dudkiewicz za zajęcie 2 miejsca w Multimedialnym Konkursie Wiedzy o Wyspach Brytyjskich dla uczniów klas 6

Jurgów 27.02.2018 r Dyplom dla Tomasza Rojka za 4 miejsce w 2 grupie w XXX  Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowy Elbrus Cup 2018

Wisła Stożek  2018 – Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 5 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior D

Wisła Stożek  2018 – Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 2 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior F

Szczyrk – Skrzyczne 2018 – Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 3 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior F

Szczyrk – Skrzyczne 2018 – Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 5 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior D

Konkurs plastyczny dla klas 1-4 Skarbonka SKO:

1 miejsce: Rymarz Kamila 3a, Rymarz Krystian 4b, Stanek Jagoda 3c

2 miejsce: Sabała Lena 3a, Kozłowska Lena 3a, Liszka Amelia 2a

3 miejsce: Jędryka Adrianna 1a, Klasa Aleksander 1a

wyróżnienia: Farbaniec Patrycja 3a, Domagała Mateusz 1a, Anna Kukułka 2a, Maryna Liszka 2a

Rabka Polczakówka 08 luty 2018 r Dyplomy dla Szymona Rojka za 3 miejsce  i Tomasza Rojka za I miejsce w III Narciarskich Zawodach V Edycji Ligii Szkół Krakowskich

Stacja Narciarska Suche 04. lutego 2018 Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 5 miejsca w Slalomie Gigancie  w grupie 6.

04 marca  2018 Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 2 miejsca w Zawodach Dzieci o Puchar PZN Slalom Równoległy  w kategorii dzieci starsze.

Krynica 20.01.2018 r Dyplom dla Macieja Skraby za zajęcie 1 miejsca w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie kategorii C/M

Kaniówka 21.01.2018 Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 2 miejsca w Narciarskich Zawodach o Puchar Kubusia Puchatka 2018.

Zakopane 20-21 stycznia 2018 Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 3 miejsca w Slalomie Gigancie w kategorii VI.

Białka Tatrzańska – Kaniówka 24.01.2018 r Dyplom dla Tomasza Rojka za 1 miejsce w II Narciarskich Zawodach V Edycji Ligii Szkół Krakowskich

 

Istebna 16.01.2018 – Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 2 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior F

Istebna 16.01.2018 – Dyplom dla Szymona Rojka za zajęcie 4 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior D

Kraków 09.01.2018 Dyplom dla Mateusza Przepiórki za zajęcie 1 miejsca w konkursie czytelniczym Z przygód Krasnala Hałabały.

Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 75 10 stycznia 2018 Nagroda za zajęcie 1 miejsca dla Maja Gromala 4c, 2 miejsce Zuzanna Toporowska 4a, 3 miejsce Michał Przybyłka 3c, Lena Kozłowska 3a, Agnieszka Mikina 2a, wyróżnienie Patrycja Farbaniec wyróżnienie 3a w konkursie plastycznym Kartka Bożonarodzeniowa

Międzyszkolny Przegląd Dziecięcych Grup Teatralnych: „W bieli Ty, w bieli anieli…” postanowiło przyznać Nagrodę Specjalną dla grupy teatralnej SP21- klasa 3c i 2a  za choreografię oraz Nagrody Indywidualne za kreacje aktorskie dla: Jakub Węgiel oraz Wikor Pohorecki.

Kluszkowce 09.01.2018 r Dyplom dla Tomasza Rojka za 1 miejsce w I Narciarskich Zawodach V Edycji Ligii Szkół Krakowskich

Kluszkowce 08.01.2018 r Dyplom dla Tomasza Rojka za 3 miejsce w 2 grupie w XXX  Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowy Elbrus Cup 2018.

Zawoja 2018 – Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 2 miejsca w XI Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim 2018 w kategorii Junior F.

Kluszkowce 18 grudnia 2017 r Dyplom dla Tomasza Rojka za zajęcie 5 miejsca w grupie 2 w Zawodach Otwarcia Sezonu Małopolskiego Okręgowego Związku Narciarskiego 2017/2018.

11 grudnia 2017 r Szkoła Podstawowa nr 21 zajęła 3 miejsce w Konkursie Strzeleckim. W strzelaniu indywidualnym w kategorii chłopców I miejsce zajął Oskar Jędraszyk, a 2 miejsce Jakub Grygorowicz.

12 grudnia 2017 – Dyplom dla Mateusza Przepiórki za zajęcie 1 miejsca, dla Mileny Michór za zajęcie 2 miejsca, dla Mikołaja Różyckiego za zajęcie 2 miejsca, dla Ignacego Wilka za zajęcie 3 miejsca  w konkursie czytelniczym Pamiętnik Czarnego Noska.

6 grudnia 2017 SP21 otrzymała serdeczne podziękowania od Dyrekcji Fundacji Miejski Park i Ogród Zoologiczny w Krakowie za udział w akcji sponsorowania kosztów utrzymania lotopałanki małej w roku 2017.

listopad 2017 Dyplomy Wyróżnienia za zajęcie 6 miejsca w kat klas 6-7 szkoły podstawowej w ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat drowia i jego ochrony. – MEDITEST otrzymuje Wiktoria Bartkowiak oraz Paweł Korniak, w kategorii klas 4-5 za zajęcie 15 miejsca Anna Korniak

 

27 listopada 2017 – podziękowanie dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Młodzieży SP21 za pomoc i wsparcie okazane podczas organizowania akcji charytatywnej pod hasłem: „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.

22 listopad 2017 Alfik Matematyczny – Dyplom Uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku otrzymały Olga Szczęsna(59 miejsce w województwie) i Jagoda Stanek (32 miejsce w województwie).

20 listopad 2017 Dyplomy dla Michała Przybyłki oraz dla Agnieszki Mikina za zajęcie 1 miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Fryzura Pani Jesieni”

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania:

klasy 1-3:

1 miejsce: Magdalena Bratek 3b

2 miejsce: Jakub Broś 3b i Joanna Korybko 3a

3 miejsce: Magdalena Czekaj 3d

klasy 4-7:

1 miejsce Zuzanna Pieróg 4c

2 miejsce: Aleksandra Wajda 7d Zofia Rusnak 5c

3 miejsce: Mikołaj Chmiel 4b

 

Szkolny Konkurs Recytatorski:

klasy 1-3:
1 miejsce Michał Szaflik 3a

2 miejsce Dariya Novobranchenko 3d

3 miejsce Katarzyna Skoczek 2b i Mateusz Przepiórka 1b

klasy 4-7:

1 miejsce Szymon Zawadziński 7a

2 miejsce Zuzanna Kryus 6a Maja Dorna 4a

3 miejsce Weronika Marchewka 7c Maciej Pipień 7c