Nasze osiągnięcia

25 września 2018 SP21 otrzymała dyplom za udział w Międzyszkolnym Turnieju Minisiatkówki KS Prądniczanka CUP 2018 (jedynki 3-4 kl.SP i dwójki 5-6 SP)

5 października drużyna SP21 otrzymała 2 miejsce w II Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 119 i Straż Miejską. W turnieju brali udział: Dominika Wilk, Milena Michór, Mikołaj Różycki, Ignacy Wilk, Wojciech Kochanowski, Mateusz Przepiórka, Maksymilian Klima, Aleksander Klasa.

9 października 2018 r drużyna SP21 zajęła II miejsce w turnieju piłki nożnej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości organizowanym przez SP107. W turnieju brali udział: Michał Perek, Michał Ficek, Bartłomiej Krewniak, Mateusz Janczur, Oskar Socha, Jakub Skoczek, Jakub Gorczyca, Radosław Szwajda, Piotr Szymański.

14 listopada 2018 otrzymaliśmy podziękowania od Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich, Oddział w Krakowie za udział Dawida Kaczmarczyka w kweście przeprowadzonej na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie, w dniu 1 listopada. Celem kwesty jest ratowanie i odnawianie polskich grobów na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie.

Szkoła Podstawowa nr 21 otrzymała Podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego od Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej  w ramach akcji „Rekord dla Niepodległej”

Szymon Rojek otrzymał dyplom za zajęcie  1 miejsca w zawodach Pucharu SRS Czantoria 2019.

Szymon Rojek  otrzymał dyplom za zajęcie  4 miejsca w Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Apejskim 2019 w kategorii Junior D w Poniwiecu.

Szymon Rojek  otrzymał dyplom za zajęcie  3 miejsca w Śląskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Apejskim 2019 w kategorii Junior D w Korbielowie.

Małgorzata Urbańska zajęła 3 miejsce w konkursie literackim „Piękna Niepodległa” zorganizowanym przez SP107 w Krakowie. 4 stycznia 2019

Szymon Rojek zajął 2 miejsce w XLII Szkolnej Lidze Sportów Zimowych w narciarstwie alpejskim organizowanym przez MOSIR w Zakopanem. 26.01.2019