Krakowska Akademia Siatkarska

Treningi we wtorki i czwartki w godzinach od 17.00 do 19.00
Zajęcia sportowe z siatkówki przeznaczone dla klas IV-VI są dla uczniów bezpłatne – finansowane przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa.
Treningi prowadzi trener II klasy AWF Kraków mgr Oliwia Kawiorska – była zawodniczka I i II Ligi MZPS (Częstochowianka, AZS Opole, AZS Kraków).

11 września nasze uczennice z SP Nr 21 wraz z koleżankami z SP Nr 2 uczestniczyły w turnieju Krakowskiej Akademii Siatkarskiej na stadionie im H. Reymana (TS Wisła Kraków). Początek przygody z siatkówką był dla nich jak z bajki – wspaniały turniej, świetna zabawa, ogromne emocje. Do tego medale i nagrody wręczane przez Wiceprezydent Krakowa Panią Katarzynę Król, koszulki Forum Sportu, napoje, pizza. A przede wszystkim niezapomniane spotkanie z Mistrzem Świata w siatkówce – libero reprezentacji Polski Krzysztofem Ignaczakiem („Igła”). Jego słowa niech będą drogowskazem w równie pięknych karierach sportowych naszych dziewcząt. Oprócz KAS gościnnie w turnieju wzięły udział dziewczęta ze szkoły sportowej MKS MOS Wieliczka a współorganizatorem był Małopolski Związek Piłki Siatkowej.
Pozytywny impuls jest – a teraz do treningów. Zaprasza trener Oliwia!