Konkurs Okiem Fizyka

W piątek 8 lutego odbył się w naszej szkole konkurs „Okiem fizyka”, w którym uczestniczyli uczniowie klas 7 i 8 naszej szkoły oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej.

Zadaniem uczniów było wykonanie oraz zaprezentowanie i omówienie zabawki fizycznej, jak również trzech zdjęć obiektów lub zjawisk fizycznych. Wszystkie prace były wykonane i zaprezentowane na wysokim poziomie. W końcu wyłoniono dwie zwycięskie drużyny . I miejsce zajęła drużyna o składzie: Oliwia Cupiał, Agnieszka Kania, Maksymilian Klita, II miejsce zajęli Michał Perek, Stanisław Pudełko, Bartłomiej Krewniak. Gratulujemy i dziękujemy za włożoną pracę i czas w przygotowania do konkursu , zapraszamy do galerii ze zdjęciami.