Karta Rowerowa

Jak co roku, w naszej szkole odbył się egzamin na Kartę Rowerową. Uczniowie klas 5,  na lekcjach techniki prowadzonych przez p. Barbarę Oparowską, z dużym zaangażowaniem chłonęli wiedzę z zakresu wychowania komunikacyjnego. Dzięki temu, egzamin zdali świetnie.

Najpierw była nauka, potem spotkania z przedstawicielami policji podsumowujące wiedzę, aż wreszcie sam egzamin z teorii  i praktycznej jazdy na rowerze. Trzeba było również wykazać się dobrymi umiejętnościami jazdy na rowerze. Wszystkim, którzy zdobyli  swoje pierwsze ,, prawo jazdy” czyli Kartę Rowerową serdecznie gratulujemy! Przedstawiciele policji, jak co roku, podkreślali bardzo wysoki poziom wiedzy jaką uzyskali uczniowie –  tym bardziej się cieszymy. Jest to bardzo ważne ze względu na bezpieczne i odpowiedzialne uczestnictwo w ruchu drogowym.