Dzień czekolady

Rada Uczniowska ma pełno pomysłów! Najsmaczniejszym dniem w naszej szkole jest Dzień Czekolady. Czekoladowe pieniążki ze smakiem znikały w brzuchach naszych uczniów, którzy ze smakiem 🙂 słuchali informacji o magnezie zawartym w czekoladzie i jego wpływie na szare komórki.

Oddajemy głos Radzie Uczniowskiej:

Dzisiaj w naszej szkole organizujemy dzień czekolady i magnezu.Chcielibyśmy w ten sposób zwrócić uwagę na wartości odżywcze i zawartość magnezu w tym niezwykłym smakołyku. Magnez wpływa na nasz mózg, mięśnie, układ nerwowy. Usprawnia nasze myślenie, poprawia wytrzymałość organizmu i koncentrację. Dlatego warto sięgać po czekoladę szczególnie taką , która zawiera dużą ilość kakao, bo to wyjdzie nam tylko na zdrowie. Życzymy smacznego.