Witamy w Gorcach klasy siódme.

Witamy w Gorcach!

Dla uczniów klas VIIA i VIIB 10 października był dniem niezwykłym. Pod opieką wychowawców pani B. Oparowskiej i pani M. Jabłońskiej oraz studentów odbywających w naszej szkole praktyki pedagogiczne uczniowie wyruszyli na wspaniałą wycieczkę do Gorczańskiego Parku Narodowego.

Głównym celem była Dolina Potoku Kamienica i słynna Papieżówka – miejsce, w którym odpoczywał i rozmyślał kardynał Karol Wojtyła – przyszły Papież Jan Paweł II. Przy obelisku upamiętniającym pobyt naszego Papieża w Gorcach złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicze.

Wszystkich zachwyciły piękne widoki – Gorce tonęły w słońcu i kolorowych liściach.  Spacer ścieżką edukacyjną dostarczył wielu miłych wrażeń.

Uczniowie odpoczywali przy ognisku oraz podczas wspólnych gier i zabaw.

Taka wspaniała wycieczka na długo pozostanie w pamięci, a także na kartach naszych kronik.